top of page
Asset 8@2x.png
Asset 8@2x.png

Ankastre

Mutfaklarınıza modern bir dokunuş yapacak, şıklığı ve özel tasarımı ile gözlerinizi kamaştıracak Ankastreler, ferah ve sade bir mutfak isteyenler için harika birer seçenekler olarak karşınıza çıkıyor. Arçelik ankastre cihazlar arasında; fırın, ocak, davlumbaz, aspiratör, bulaşık makinesi ve Ankastre Setler yerini alıyor

Ankastre Cihazlar

Zarif tasarımlara ve incecik bir forma sahip olan ankastre cihazlar, mutfaklarınızda çok daha az yer kaplayarak alandan tasarruf etmenizi sağlamakta ve sizlere geniş bir çalışma alanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra, beyaz, grion ve antrasit renkleri ile mutfak dolaplarınızla harika bir uyum yakalayan söz konusu ankastreler aynı zamanda üstün ve inovatif teknolojik özelliklerle donatılmıştır. Bu sayede, çok daha yüksek bir performans elde etmeniz konusunda sizlere destek olan Ankastre Çeşitleri, yaşamınızı çok daha konforlu bir hale getirmektedir.

Yiyeceklerinizi eşit bir şekilde pişirmeyi kolay bir hale getiren Ankastre Fırınlar ve mikrodalga fırınlar, en zor pişen yemekleri bile hızlı bir şekilde pişirerek eşsiz sofralar hazırlamanız konusunda yardımınıza koşacaktır. Bunun yanı sıra, yemek pişirme esnasında yine size eşlik edecek Ankastre Ocak çeşitleri alternatiflerinizden. Elektrikli ve gazlı olarak iki farklı tipten oluşan söz konusu ocaklar, yemek yapma keyfinizi ikiye katlayacaktır. Bu noktada, yemek pişirme sürecinde ortaya çıkan kokuları soğuran ankastre davlumbaz ve aspiratörler ile mutfaklarınızda yemek kokusuna son vermek mümkün.

Benzersiz sofralar hazırlamak oldukça keyifli olsa da yemeklerin ardından biriken bulaşıkları yıkamak pek iç açıcı bir durum değildir. Ankastre bulaşık makineleri; tabak, bardak gibi mutfak eşyalarınızı parlaklığını yitirmeden tertemiz hale getirmekte.

Dilerseniz, kategoride fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan 3’lü ankastre setleri tercih edebilir, birbiri ile mükemmel bir uyuma sahip olan ankastreler ile kusursuz bir mutfak ortaya çıkarabilirsiniz. Tercihinize göre, ankastre cihazlar ve ankastre setlere Zafer Express online mağazasından ulaşabilir, Ankastre Set Fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankastre Alışverişlerinizde Doğru Adres: bilecikli.com.tr

Bilecikli Mağazaları'nın geniş ürün skalası arasında seçtiğiniz ankastre ürünler ile alışverişinizi 256bit SSL sertifikası ile güvenli olarak tamamlamak mümkün. 

Kampanya fırsatlardan haberdar olmak için e-bültene kayıt olmayı unutmayın!