Elektronik

Hayatımızı konforlu ve keyifli kılacak pek çok Elektronik Cihaz, günümüzde olmazsa olmazlarımız arasında kendisine büyük bir yer edinmekte. Arçelik, Apple, Asus, Lenovo, Oppo, Xiaomi, Huwaei Canon gibi lider markalara ait; telefonlar, televizyonlar, bilgisayarlar, yazar kasa ve fotoğraf yazıcılar kategoride sizlerin beğenisine sunuluyor.

Elektronik Cihazlar

Sadece konuşma ve mesaj atmanın çok daha ötesine geçerek adeta küçük bir dünya haline gelen ve birçok işlevi içerisinde barındıran akıllı telefonlar; gününüzü eğlenceli hale getirme noktasında oldukça iddialı olan dizi, film ve maç gibi seyir deneyimlerinizi kalite hale getiren televizyonlar; müzik dinlerken, film izlerken ya da bilgisayar oyunu oynarken sesi etkili bir şekilde almanızı sağlayan kulaklıklar; fotoğraflarınızı dijital ortamdan çıkarıp pratik bir şekilde somut bir hale getiren fotoğraf çıkarıcılar, cep telefonlarının yanı sıra, ev ve iş yerlerinizde sıklıkla kullandığınız ve hiç modası geçmeyecek telsiz telefonlar ve işletmelerinizde satış işlemlerini kayıt altına almanız konusunda sizlere destek olacak yazar kasalar kategoride karşınıza çıkıyor

Arçelik Televizyonlar

Yeni nesil Teknolojik Ürünler arasında, en çok değişim ve gelişime uğrayanlardan olan televizyonlar; birbirinden farklı pek çok teknolojik özelliklerle donatılmıştır. Bu noktada, seyir deneyimlerinizi çok daha kaliteli ve keyifli hale getirecek Arçelik Televizyonlar; bol aksiyonlu, karanlık ya da parlak sahnelerde dahi hiçbir detayı kaçırmamanız için HDR Teknolojisine sahiptir. Bunun yanı sıra, söz konusu Arçelik Televizyonlar, seyir deneyimlerinizi çok daha etkili kılacak renk teknolojisi ile en gerçekçi görüntü kalitesini ve canlı renkleri yakalamanızı sağlayacaktır. Bunlarla birlikte, eğlence anlayışınıza bambaşka bir yön verecek bu televizyonlar birbirinden keyifli ve popüler uygulamaları ile sizleri zengin içeriklerle buluşturuyor.

 

Elektronik Alışverişlerinizde Doğru Adres: bilecikli.com.tr

Bilecikli Mağazaları'nın geniş ürün skalası arasında seçtiğiniz elektronik ürünler ile alışverişinizi 256bit SSL sertifikası ile güvenli olarak tamamlamak mümkün. 

Kampanya fırsatlardan haberdar olmak için e-bültene kayıt olmayı unutmayın

Kampanyalardan Haberdar Ol

Destek

Bize Ulaşın
Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret
Katologlar

© 2017. Bilecikli Mağazaları

Bursa, Turkey

 

 Copyright © Konsol Reklam Tarafından Tasarlanmıştır.

Asset 3@2x.png