top of page
Layer 1.png

İyi Bir Buzdolabı Güneşi İçinde Saklar!

VitaminZone teknolojisi, gün ışığı döngüsünü birebir yaşatan mavi, yeşil ve kırmızı ışık geçişleriyle meyve ve sebzelerin vitamin değerlerinin ilk günkü gibi korunmasını sağlar.

Layer 1.png

İyi Bir Buzdolabı Güneşi İçinde Saklar!

VitaminZone teknolojisi, gün ışığı döngüsünü birebir yaşatan mavi, yeşil ve kırmızı ışık geçişleriyle meyve ve sebzelerin vitamin değerlerinin ilk günkü gibi korunmasını sağlar.

Beyaz Eşya

Evini yenileyenlerin veya yeni ev sahibi olanların ilk tercihi olan Beyaz Eşyalar, her birimizin hayatını çok daha kolay hale getirecek çözümler sunuyor. Mutfakta ve diğer yaşam alanlarında pratik olmanız konusunda sizlere destek olan beyaz eşyalar, kategoride geniş ürün skalası ile karşınıza çıkmakta. Bilecikli Arçelik Mağazaları, dünya markalarına ait çamaşır, kurutma ve bulaşık makinelerinin yanı sıra, fırın çeşitleri, ocak,
buzdolabı gibi pek çok beyaz eşya alternatifiniz bulunuyor.

Arçelik Beyaz Eşya Ürünleri

Mutfakta geçireceğiniz zamanı etkili ve keyifli hale getiren, yüksek teknolojik özellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Arçelik Beyaz Eşyalar, elinizi atacağınız her alanda sizlere mucizevi bir konfor sağlayacaktır. Bu noktada, eşsiz sofralar hazırlama konusunda büyük bir role sahip olan fırınlar, ihtiyacınıza ve kullanım amacına göre mini ve mikro dalga olarak iki farklı çeşitle kategoride yerini alıyor. Bunun yanı sıra, yine leziz yemekler hazırken sizlere destek olacak set üstü olacak seçeneklerinizden.

Sadece yemek yaparken değil, gıdalarını saklama konusunda da üstün başarılara sahip olan Arçelik Buzdolapları, sebze ve meyvelerinizi ilk günkü tazeliğinde tutarak sağlıkla tüketmenizi sağlıyor. Eğer, buzdolabı kapasitesi sizlere yeterli gelmiyorsa kategoride, geniş iç hacmi ve birbirinden farklı formları ile derin dondurucular sizleri bekliyor olacaktır.

Yemek hazırlama ve yemek yeme sürecinden sonra çıkan bulaşıklar hepimizin gözünde büyümekte. Tam bu noktada bulaşık makineleri, sizlere en hızlı çözümü sunuyor. Söz konusu Arçelik bulaşık makineleri, mutfak eşyalarınızı özenle yıkayarak parlaklığını ve dayanıklılığını uzun süre korumakta.

Hayatımıza konfor katan diğer bir beyaz eşya ise su sebilleri. Dilediğimiz an içmeye uygun kıvam ve tazelikte su imkanı sağlayan su sebilleri, ergonomik yapısı ile hem sıcak hem de soğuk suya hızlı bir şekilde ulaşmamıza olanak tanıyor.

Günlük hayatta belki de en sık kullandığımız beyaz eşyalardan çamaşır makineleri, geliştirilen son teknolojik özelliklerle giysilerinizin dokusuna ve yumuşaklığına zarar vermeden tertemiz hale getirirken, Arçelik kurutma makineleri, yıkanan çamaşırları kısa bir süre içerisinde kurutarak giymeye veya dolabınıza yerleştirmeye hazır hale getiriyor

Yüksek Kalitede Hizmet

İhtiyacınıza göre, Arçelik Beyaz Eşya Ürünlerini hızlı bir şekilde satın almak parmaklarınızın ucunda! Kullanıcı dostu site tasarımına sahip olan bilecikli.com.tr adresinden, ilgilendiğiniz Beyaz Eşya Fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek mümkün.