KURUMSAL ÇÖZÜMLER

KURUMSAL ÇÖZÜMLER


Arçelik A.Ş., kurumsal hizmetler dendiğinde sektörde ilk akla gelen isim olmak vizyonundan hareketle, ilgili alanda farklı ürün gruplarına yönelik hizmetlerini tek çatı altında birleştirmiştir.

Bu yapı altında, inşaat, mimarlık ve gayrimenkul sektöründe çözüm ihtiyacı olan firma ve müşterilerin; konut, işyeri, otel ve yaşam alanlarına yönelik tüm projelerinde; hazır mutfak, ankastre ve iklimlendirme ürünleri başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş ürün yelpazesi ve konusunda uzman ekipleri ile kurumsal çözüm ortağı yaklaşımı sergilemektedir.

Kurumsal Çözümler Biriminin misyonu; kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını, girişimci bir anlayışla, en hızlı ve doğru biçimde analiz edip, ihtiyaca uygun ürün ve çözümlerle, en doğru zamanda buluşturmak, müşterileri nezdinde vazgeçilmez bir çözüm ortağına dönüşmektir.

KURUMSAL ÜRÜNLER

Kurumsal Ürünler

Kurumsal ürünler, kafe, restoran ve otel gibi işletmeler için özel olarak üretilen ürünleri kapsamaktadır. Bu ürünlerle hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmeniz sağlanmakta ve işletmelere hesaplı çözümler sunulmaktadır. ...devamını oku

SİSTEM KLİMA

Sistem Klima

Sistem Klima, İklimlendirme alanında Arçelik müşterilerine Multi inverter, VRS sistem ürünleri, ısı pompaları, ısı geri kazanım üniteleri, ısıtma ürünleri, klima santralleri ve birebir ticari tip klimalar ile hizmet sunmaktadır.
...devamını oku

TOPLU SATIŞLAR

Toplu Satışlar

Konut, otel ve benzeri projelere yönelik olarak, tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan ankastre ve tüm diğer solo beyaz eşya ürünleri, elektronik ürünler, küçük ev aletleri ve klima üniteleri; ilgili alanda her çeşit kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün yelpazesi ve hizmet alt yapısı ile toplu satışlar iş birimi tarafından tüketicilere sunulmaktadır. ...devamını oku

 

Kurumsal Ürünler

Kurumsal ürünler, kafe, restoran ve otel gibi işletmeler için özel olarak üretilen ürünleri kapsamaktadır. Bu ürünlerle hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmeniz sağlanmakta ve işletmelere hesaplı çözümler sunulmaktadır.

 

İŞ YERİNİZ İÇİN PRATİK VE EKONOMİK BULAŞIK MAKİNESİ

6239 HI 3 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ

Kurumsal bulaşık makinesi ürünümüz restoran, otel, kafe gibi işletmelere pratik ve ekonomik çözüm sağlar. Kısa sürede 70 bardak yıkama kapasitesine sahip ve küçük tabak da yıkayabilen inoks ürünümüzün özellikleri :

 

• 15 Dakika Programı: Gün içinde kısa sürede çok sayıda bardak yıkanmasını sağlar.
• Ekstra Kurutma: Bu fonksiyon sayesinde makinenin kurutma performansı arttırılmaktadır.
• Üç Sepet: Daha fazla bardak ve/veya küçük tabak kapasitesi için 3 sepet ve 3 pervane bulunmaktadır.
• Çıkartılabilir Orta Sepet: Tencere gibi büyük bulaşıkların yıkanması için orta sepet çıkarılabilmektedir. 
• LED Program Takip Göstergesi: Programın hangi aşamada olduğunu bilmenize olanak sağlar.
• Üst Sepette Katlanır Teller: Daha esnek yerleşim imkanı yaratır. 
• Yüksekliği Ayarlanabilir Üst Sepet: Orta sepet çıkarılarak bir alt konuma alındığında uzun bardaklar üst sepete rahatlıkla sığar ve yıkama sırasında bardakların içine su birikmesi önlenir. 
• Tuz ve Parlatıcı Göstergesi: Mükemmel ve pırıl pırıl bir yıkama için, makinenin ihtiyacı olan tuz ve parlatıcının azalması durumunda uyarı verir. 
• Su Taşma Emniyeti Sistemi: Herhangi bir sızıntı halinde su girişinin otomatik olarak kapatılmasını sağlayarak, su taşma tehlikesini ortadan kaldırır.

 

Teknik Özellikleri :

Ürün Ölçüleri : Y x G x D : 85 cm x 59,8 cm x 57 cm
Kapasite: 9 kişilik 
Program Sayısı: 3 (Bardak 15, Ekonomi 50 ve Bardak Yoğun 58')
Yıkama Sıcaklıkları: 40ºC, 50ºC, 65ºC
Su Tüketimi: 15,6 lt
Elektrik Tüketimi: 1,05 kWh
Renk:INOKS

Sistem Klima

Sistem Klima, İklimlendirme alanında Arçelik müşterilerine Multi inverter, VRS sistem ürünleri, ısı pompaları, ısı geri kazanım üniteleri, ısıtma ürünleri, klima santralleri ve birebir ticari tip klimalar ile hizmet sunmaktadır.

VRS MULTIACE KLİMA SİSTEMLERİ.jpg
VRS WATERACE KLİMA SİSTEMLERİ.jpg
MULTI INVERTER KLİMA SİSTEMLERİ.jpg
VRS_THERMA_GREEN_ISI_POMPASI_SÄ°STEMLERÄ
BİREBİR TİCARİ TİP KLİMA SİSTEMLERİ.jpg

VRS MULTIACE KLİMA SİSTEMLERİ

• Arçelik VRS Klima sistemleri değişken debili kapasite kontrolü sayesinde yüksek enerji verimliliği ve uzun borulama mesafeleri ile her türlü iç ve dış mimari ihtiyaçlar için kusursuz çözümler sağlar.

 

• VRS klima sistemleri kullandığı DC Inverter Kompresörler sayesinde daha yüksek performansa ulaşır ve kısmi yüklerde enerji verimliliği sağlar. 4 HP ile 80 HP arasında farklı dış ünite kapasiteleri ile 80 adete kadar iç ünite bağlayabilme imkanı sunar. Kolay ve esnek uygulama imkanı sağlayan sistemde, birbirinden farklı tip ve kapasitelerde iç ünite seçenekleri kullanılabilir. Duvar tipi, kaset tipi, düşük ve yüksek statik basınçlı gizli tavan tipleri gibi geniş bir iç ünite gamı bulunmaktadır.

 

• Kompakt dış ünite tasarımıyla az alanda yüksek kapasite çözümleri sunarak; villa, otel, ofis, okul, fabrika, hastane, restoran ve benzeri mekanlarda uygulanabilir.

VRS WATERACE KLİMA SİSTEMLERİ
 

Lüks konutlar, oteller ve iş merkezleri gibi iç - dış ünite arası kot farkının fazla olduğu binalarda, Arçelik yüksek COP li ve dış hava şartlarından bağımsız çalışan su kaynaklı değişken debili soğutucu akışkan klima sistemi VRS Water Ace serisini sunmaktadır.

 

• VRS Water ACE serisi, merkezi klima sistemlerinin avantajlarını barındırmakta,aynı zamanda VRS sistemlerinin montaj kolaylığını, iç ünite çeşitliliğini, dizayn esnekliğini ve kısmi yüklerdeki yüksek verimliliğini bir araya getirmektedir.

 

• Binanın yapısına göre uygun alanlara yerleştirilebilen dış üniteler, tasarım esnekliği sağlarken klima santralleriyle akuple çalışabilme özelliği sayesinde, hem havalandırma hem de iklimlendirme açısından komple bir çözüm sunmaktadır.

 

• Geliştirilmiş ısı değiştirici tipi ve yüksek verimli inverter kompresörü ile COP değerlerinde, hava soğutmalı sistemlere göre %50 ye varan performans artışı sağlanmaktadır.

MULTI INVERTER KLİMA SİSTEMLERİ

 

• Arçelik Multi Inverter klima serisi hafif ticari alanlar ve konutlar için yüksek konforlu, kompakt ve ekonomik çözümler sunuyor. Sektördeki en geniş iç ünite çeşitliliği ve her ihtiyacı karşılayabilecek kapasitelerdeki dış üniteleri ile tasarım esnekliği sağlıyor.

 

• Bakır borulamada toplam 145 metreye ulaşan mesafesi, 1 adet dış üniteye 9 adete varan iç ünite bağlayabilme özelliklerinin yanında BLDC fan motoru teknolojisi ile iç ünitelerde ses seviyesi 20 dBA seviyelerine iniyor.

 

• R410 A çevreci akışkan kullanan Arçelik Multi Inverter klimalar kışın -18 °C ye kadar ısıtma, yazın ise 48 °C ye kadar ki dış ortam koşullarında soğutma yaparak geniş sıcaklık aralıklarında yüksek performanslı çalışma sağlıyor.

 

• %100 Arçelik güvencesiyle en kısa zamanda üretim ve teslimat garantili Arçelik Multi Inverter Klima Sistemleri, eksiksiz teknik destek ve hızlı yedek parça imkanı sunar.

 

 

VRS THERMA GREEN ISI POMPASI SİSTEMLERİ

 

• VRS Therma Green, yeni konutların ve evini yenilemek isteyenlerin ISITMA, SOĞUTMA ve SICAK SU ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Havadan suya ısı pompası sistemleri, mevcut doğal gaz, sıvı ve katı yakıtlı konvansiyonel sistemlere göre daha fazla enerji verimliliği sunan alternatif enerji kaynaklı sistemlerdir. Hem mevcut hem de yeni inşa edilen sistemlerde, radyatörlü ya da fan coilli uygulamalar için optimum çözüm sağlamaktadır. Bu yeni teknoloji, mevcut güneş enerjisi kolektörleri ile kombine çalışarak fosil kaynaklı yakıtlara olan bağımlılığı ve enerji maliyetlerini azaltmaya yönelik konutsal iklimlendirme ihtiyaçları için ideal bir çözüm sağlamaktadır.

 

• Arçelik havadan suya ısı pompası sistemi, dış ünitede bulunan inverter kompresör sayesinde, kısmi yüklerde ihtiyaca göre çalışma kapasitesini ayarlayarak enerji tüketimini minimum seviyeye indirir. Gelişmiş ısı değiştirici tasarımı ve optimum çevrim tasarımı ile ısıtmadaki nominal şartlardaki COP değeri 4,5 oranını sağlamaktadır.

 

• Aynı zamanda uzaktan erişime sahip, merkezi yönetim sistemleriyle iletişim protokollerine sahip gelişmiş dokunmatik kumanda sistemi ile enerji tüketiminin takibi ve konfor şartlarının kontrolü yapılabilmektedir.

 

BİREBİR TİCARİ TİP KLİMA SİSTEMLERİ

 

• Arçelik Birebir Ticari Tip Klimalar mağaza, market, restoran ve banka şubeleri vb. gibi mekanlar için en ideal çözümlerdir. Inverter sistemler uzun borulama mesafeleri ve düşük enerji tüketimleri ile işletmenizde değer yaratacaktır.

 

• Kaset tipi klimalar kompakt tasarımları ile her türlü asma tavanda rahatlıkla monte edilebilir. Ayrıca asma tavanın olmadığı durumlarda kullanılabilen dekoratif panel de yine öne çıkan bir ayrıcalıktır. Plasma özelliğine sahip kaset tipi klimaların diğer bir özelliği de haftalık programlanabilen kumanda panoları üzerinden hava akış hızlarının ve debilerinin ayarlanabilmesidir.

 

• Arçelik gizli tavan tipi klimalar düşük enerji tüketiminin yanı sıra son derece sessiz fanları ve standart drenaj pompası ile fark yaratırlar. Arçelik gizli tavan tipi klimalar yüksek kot farkına ve uzun borulamaya uygun olarak tasarlanmıştır.

 

Toplu Satışlar


Konut, otel ve benzeri projelere yönelik olarak, tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan ankastre ve tüm diğer solo beyaz eşya ürünleri, elektronik ürünler, küçük ev aletleri ve klima üniteleri; ilgili alanda her çeşit kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün yelpazesi ve hizmet alt yapısı ile toplu satışlar iş birimi tarafından tüketicilere sunulmaktadır.


Şıklığı ile göz dolduran, teknolojisi ve performansı ile fark yaratan , çevre dostu ürünlerimiz , kurumsal ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmış ekibimiz, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz, ülke genelinde yaygın bayi ve servis ağımızla , çözüm ortağınız olarak yanı başınızdayız. Türkiye’de ve dünyada sayısız ödüller almış ankastre ve solo beyaz eşya gamımız , elektronik ve küçük ev aletlerinden oluşan ürünlerimizin yanı sıra , yüksek kalitede hazır mutfaklarımız, yüksek enerji verimliliğine sahip ısıtma, soğutma ve iklimlendirme ünitelerimiz ile en kısa sürede tanışmak, ihtiyaçlarınız konusunda bizleri bilgilendirmek üzere aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz. Ayrıca, info@bilecikli.om.tr adresine ihtiyaçlarınızı ve iletişim detaylarınızı iletmeniz durumunda yetkili arkadaşlarımız sizlerle en kısa sürede temas kuracaklardır.