top of page
Arçelik S 7610 Robotto Islak-Kuru (2).png

Arçelik
Küçük Ev
Aletlerinde
Kaçırılmayacak
FIRSATLAR!

Arçelik
Küçük Ev
Aletlerinde
Kaçırılmayacak
FIRSATLAR!

Arçelik Aria BEU 3924 Buharlı Ütü2.png

Elektrikli Ev Aletleri

Küçük boyutlarıyla büyük işler başaran Elektrikli Ev Aletlerine günlük yaşamda pek çok kez ihtiyaç duyuyoruz. Yemek hazırlama ve pişirme, ev temizliği, kişisel bakım gibi birbirinden farklı alanlarda çok daha pratik olmamızı sağlayan minik yardımcılar, geliştirilen özellikleri ile işlevsel olma konusunda başarılara sahip.

Yemek Hazırlama ve Pişirme

Mutfakta belki de en becerikli aletler arasında yerini alan Karıştırıcı ve Doğrayıcı, en zorlu yemekleri bile kolay bir şekilde yapabilme fırsatı sunuyor. Sebze, meyve ve yeşillikleri sizler için doğrayan söz konusu küçük ev aleti, karıştırıcısı ile yiyeceklerinizin dilediğiniz kıvama gelmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra kategoride, etlerinizi evinizde rahatlıkla kıyma haline getirebileceğiniz kıyma makineleri çeşitleri bulunmakta. Sadece yemek hazırlığı sürecinde değil, kendinizi aç hissettiğiniz anda aperatif bir şeylere yönelmek sizleri çok daha enerjik hissettirecektir. Bu noktada, sıcacık kıtır kıtır ekmekler yapabileceğiniz ekmek kızartma ve tost makineleri ile harika bir öğün yapmak mümkün. Bununla birlikte, kızarmış ekmekleriniz veya tostlarınızın yanına yapabileceğiniz kızartmalar için fritöz seçenekleri kategoride beğeninize sunuluyor.

Gün içinde, dilerseniz kendi köşenize çekildiğinizde, dilerseniz yemekten sonra güzel bir keyif yapmak istediğinizde, dilerseniz de arkadaşlarınızı ağırlarken koyu bir sohbette sizlere eşlik edecek çay veya kahveleriniz için makineler ve taze meyvelerin sağlığınızı alabilmeniz için katı meyve sıkacakları kategoride karşınıza çıkıyor.

Kategorinin belki de en dikkat çekici ürünleri arasında yer alan Küçük Ev Aletleri Seti, mutfakta sizlere yardımcı olacak pek çok cihazı bir araya getiriyor. Tercihinize göre mutfak robotu, tost makinesi, çay ve kahve makinesine aynı anda sahip olmak mümkün. Birlikte kombinlenen daha birçok küçük ev aleti setlerine kategoriden ulaşabilirsiniz

Süpürge ve Ütü

Ev temizliğinde belki de en çok kullandığımız iki cihazdır süpürge ve ütü. Temiz ve sağlıklı yaşamanız noktasında, yüksek çekim gücüne sahip son teknolojik elektrikli süpürgeler zeminde ve havada uçuşan tozları içerisine çekerek hijyenik bir ortamın oluşmasına katkı sağlamak. Bununla birlikte, belki de ev işleri içerisinde belki de en zahmet verici olan ütü işinizi kolaylaştıracak, kıyafetlerinizi ve ütüye ihtiyaç duyan her şeyinizi kısa bir süre içinde kusursuz bir hale getirecek Ütü Buharlı ve buhar kazanlı olarak alternatifleriniz arasında.

Kişisel Bakım

Kişisel bakım kendinizi iyi ve huzurlu hissetmek için önemli. Bu noktada, istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için epilasyon cihazları, saçlarınıza dilediğiniz şekli kusursuz bir şekilde verebilmenizi sağlayacak Saç Şekillendirici Cihazlar kategoride dikkat çekenlerden. Bunun yanı sıra, erkeklere özel saç ve sakal düzenleyici erkek bakım setleri kategoride sizlere sunulmakta.

Elektrikli Ev Aletlerinde Bilecikli Ayrıcalığı

Bilecikli Mağazaları'nın geniş ürün skalası arasında seçtiğiniz Küçük Ev Aletleri alışverişinizi 256bit SSL sertifikası ile güvenli olarak tamamlamak mümkün. %100 müşteri memnuniyeti sağlamak açısından, kredi kartınıza özel, uygun taksit seçenekleri avantajına sahipsiniz. Kampanya fırsatlardan haberdar olmak için e-bültene kayıt olmayı unutmayın!